Ledart

NASIL ÇALIŞIYORUZ?KONSEPT


Hayal edilen konsept, tasarım ekibinin mekanın bütünlüğünü korumak suretiyle yaptığı çalışmalar ile başlar. Kurgu, aydınlatma tasarımının bir ögesidir. Doğru aydınlatma, istenen konseptin en güçlü öğesidir.

TASARIM


Tasarım ekibi, ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda ürün çalışmasını Sketch ve 3D modelleme ile yapar. Tasarlanan ürünün kişiye özgü olmasının yanı sıra, ergonomik yapısı ve mekanla ilişkisine dikkat eder.PROJE YÖNETİM


Eşsiz mekanlarınız için tasarlanan aydınlatma ürünlerinin, kusursuz bir biçimde ortaya çıkarmak takım çalışması gerektirir. Bu özel takım; proje yöneticileri, aydınlatma tasarımcıları, mühendisleri ve ustaları ile birlikte iletişim içinde olarak ürünün gerçek bir kimliğe bürünmesini sağlarlar. Yapılan ön araştırmA, numune ürün çalışmaları ve en ince detaylar sayesinde kusursuz şekilde ortaya çıkar.

ÜRETİM


Tasarımı ve proje girdileri tamamlanan ürünler, üretim aşamasına alınır. Konularında uzman kişiler tarafından yönetilen proses alanlarında, tasarlanan ürünün her bir parçası özenle detaylandırılır. İleri teknoloji bilgisayar destekli makinelerde işlenen parçalar, kalıp, dövme, parlatma, boya veya kaplama işlemleri süreci tamamlandıktan sonra, birleştirilmek için montaj aşamasını alınır.MONTAJ


Proses ve yüzey işlemleri tamamlanan parçalar, montaj aşamasında bir araya getirilmeye başlanır. Tamamlanan ürünler, müşteriye sorunsuz olarak ulaşması için test ve kontrolleri yapılarak ambalajlanmak üzere sevkiyat aşamasını geçer.

SEVKİYAT


Kusursuz bir sevk işlemi ancak sağlam bir ambalaj ile mümkündür. Her ürünün kendi ölçülerinde tesis bünyesinde üretilen ebatlı kutular ve köpükleme sistemi ile, sevkiyatları yapılıncaya kadar belirlenen sevk alanlarında istiflenmektedir.
Copyright © 2019 Lampart Lightning. Web sitesinde yer alan ürünler, izinsiz olarak kullanılamaz ve yayınlanamaz. Lampart, önceden haber vermeksizin ürün özelliklerinde değişiklik yapabilir veya kaldırabilir. Web istesinde yer alan ürün resimleri ekran görüntüsü sebebiyle gerçek renkleri yansıtmayabilir.